باتری خورشیدی با قیمت خرید ارزان

باتری خورشیدی وسیله ای است که این روزها به دلایل مختلف از جمله تولید ارزان انرژی، ذخیره سازی آسان انرژی و هزینه نگهداری پائین بیش از پیش به فروش می رسد. در واقع شهروندان با خرید انواع باتری خورشیدی هم می توانند انرژی مورد نیاز خود را با قیمت ارزان تامین نمایند و هم می توانند مازاد آن را در باتری ها ذخیره کنند و یا آن را به وزارت نیرو بفروشند و کسب درآمد کنند. همچنین لازم به ذکر است که هزینه اولیه سیستم های خورشیدی در زمان نصب پرداخت می گردد و بعد از آن انرژی رایگان و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه خواهد بود. شما کاربران می توانید برای خرید انواع باتری خورشیدی با قیمت ارزان و مناسب با ما تماس بگیرید.

جهان به سمت و سویی حرکت می کند که استفاده از انرژی پاک بیش از پیش مورد توجه است. آیا می دانید چه زمانی شاهد افزایش چشمگیر استفاده از سیستم های خورشیدی خواهیم بود؟ با رشد جمعیت و نیاز هر چه بیشتر به نیروی برق در سال های اخیر، نه تنها میزان مصرف انرژی برق بالا رفته است بلکه با افزایش قیمت انرژی برق هم مواجه هستیم. استفاده از سیستم باتری خورشیدی هم می تواند در تولید برق نقش مهمی داشته باشد و هم می تواند مانع از افزایش قیمت تولید برق شود. در واقع با خرید و نصب پنل های خورشیدی با گذشت زمان قیمت ها کاهش خواهد یافت ولی ظرفیت تولید انرژی افزایش چشمگیری خواهد یافت.

ظرفیت پنل های انرژی خورشیدی جهان تا سال ۲۰۲۳ چقدر خواهد بود؟

 

باتر خورشیدی

بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی سازمان WoodMac، طی پنج سال آینده تعداد سیستم های خورشیدی نصب شده افزایش خواهد یافت که می توانند ظرفیتی در حدود یک تریلیون وات داشته باشند. همچنین تیم تحقیقاتی GTM پیش بینی کرده است که تا سال ۲۰۲۲، ظرفیت تولید برق با پنل های خورشیدی به ۸۷۱ گیگا وات خواهد رسید. همچنین لازم به ذکر است که طبق آخرین پیش بینی ها از سال ۲۰۱۸ میلادی به بعد این ظرفیت ها افزایش بسیاری خواهد داشت و هر سال شاهد رشد بیشتری در این صنعت در سراسر جهان خواهیم بود.

آیا استقبال از سیستم باتری خورشیدی در طبقه متوسط بیشتر از ثروتمندان است؟

طبق بررسی اجمالی نشان می دهد که طبقه متوسط از نظر مالی به مقدار بیشتری در مقایسه با طبقه مرفه از پنل های خورشیدی استقبال می کنند. به عنوان مثال نرخ رشد سیستم های خورشیدی خانگی در استرالیا پس از سال ۲۰۰۸ بسیار زیاد بوده است. بر اساس این بررسی ها مشخص شده است که افرادی می توانند از این سیستم ها در خانه هایشان استفاده نمایند که برای خرید تجهیزات آن مشکل مالی نداشته باشند و از طرف دیگر هم به آن اندازه ثروتمند نباشند که هیچ نگرانی پیرامون هزینه قبض برق ماه بعد نداشته باشند. در زیر نمودار رشد سیستم خورشیدی خانگی از سال ۲۰۰۸ تا سال ۲۰۱۷ نشان داده شده است.

 

باتری خورشیدی

منبع: باتری خورشیدی-باطری خورشیدی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما