مشاوره و سفارش

پروژکتور خورشیدی

پروژکتورهای سولار با تبدیل نور خورشید به الکتریسیته و ذخیره آن در باطری تعبیه شده در قالب پروژکتور کار می کنند. سنسور حرکتی دستگاه وجود حرکت در محیط قابل دید پروژکتور را کنترل می کند و در صورت وجود المان حرکتی شدت نور پروژکتور را بیشتر می کند.

چراغ خورشیدی معابر

جدیدترین مدل های چراغ خورشیدی خیابانی به گونه ای طراحی شده است که پنل خورشیدی، باتری و چراغ های ال ای دی در داخل یک پکیج قرار گرفته اند و دیگر نیازی به سیم کشی و اتصال مابین چراغ، باتری و پنل خورشیدی نمی باشد.

پکیج خورشیدی عشایری و مسافرتی

پکیج های خورشیدی عشایری و یا مسافرتی نوعی سیستم خورشیدی سبک وزن هستند که به دلیل سبکی وزن و ابعاد کوچک به راحتی قابلیت جابه جایی و حمل آسان را دارند. این نوع از محصولات روشنایی خورشیدی قابلیت تامین برق چند عدد لامپ کم مصرف و شارژ تلفن همراه را دارند و مناسب برای عشایران، مسافران، کوهنوردان، زنبورداران و دامداران می باشند.

 

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
پروژکتور خورشیدی-سفارشیموجودتماس بگیرید
چراغ خورشیدی معابر-سفارشیموجودتماس بگیرید
پکیج خورشیدی عشایری-سفارشیموجودتماس بگیرید
چراغ خورشیدی باغچه ای-سفارشیموجودتماس بگیرید
چراغ خورشیدی دیوارکوب-سفارشیموجودتماس بگیرید
پکیج خورشیدی مسافرتی-سفارشیموجودتماس بگیرید
پنل خورشیدی-سفارشیموجودتماس بگیرید
باتری خورشیدی-سفارشیموجودتماس بگیرید
اینورتر خورشیدی-سفارشیموجودتماس بگیرید
شارژکنترلر خورشیدی-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

گروه بازرگانی سوراسل (souracell)، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع محصولات و تجهیزات خورشیدی و همچنین اجرای سیستم های خورشیدی آغاز کرده است. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه سوراسل

معصومه خانی

Call Now Buttonتماس بگیرید