گروه مهندسی سوراسل
خانه / چراغ خورشیدی / مرکز فروش چراغ معابر خورشیدی در مشهد

مرکز فروش چراغ معابر خورشیدی در مشهد

چراغ های خورشیدی یکی از محصولاتی هستند که در دهه های اخیر باعث ایجاد انقلاب در زمینه محصولات الکترونیکی شدند.

چراغ های خورشیدی از نظر اقتصادی و کاربردی بسیار مهم هستند و تا حدود زیادی از هدر رفتن انرژی با ارزش خورشیدی جلوگیری می کنند.

یکی از جدیدترین انواع چراغ های خورشیدی، چراغ معابر خورشیدی هستند که از انرژی نورانی خورشید برای روشن کردن معابر و خیابان ها در شب استفاده می کنند.

مرکز فروش چراغ معابر خورشیدی در مشهد

نحوه شارژ شدن چراغ های خورشیدی

نحوه شارژ شدن چراغ های خورشیدی ممکن است در مورد نحوه ی شارژ شدن این چراغ های خورشیدی کنجکاو باشید.

این چراغ ها از دو بخش تشکیل شده اند، یکی از این بخش ها از یک صفحه تشکیل شده است که انرژی نورانی خورشید را در طول روز جذب می کند و در طول شب آن را به انرژی الکتریکی برای روشن کردن معابر و خیابان ها تبدیل می کند.

بخش دیگر چراغ های معابر خورشیدی، همانند سایر چراغ های معابر عادی هستند. تنها تفاوت آن ها با چراغ های عادی در این است که چراغ های معابر عادی از انرژی الکتریکی و برق برای روشن کردن فضا استفاده می کنند، اما چراغ های معابر خورشیدی از انرژی نورانی خورشید که در طول روز ذخیره کرده اند برای تولید برق و روشن شدن در طول شب استفاده می کنند.

شارژ شدن چراغ خورشیدی به این صورت انجام می گیرد، این چراغ ها در ذخیره ی برق و انرژی الکتریکی بسیار مهم و به صرفه هستند.

مراکز خرید چراغ معابر خورشیدی درجه یک

مراکز خرید چراغ معابر خورشیدی درجه یک قبل از اطلاع از مکان هایی که می توان چراغ معابر خورشیدی را از آن تهیه کرد بهتر است از قیمت و عوامل تاثیر گذار روی قیمت این محصول مطلع شوید.

عوامل زیر از عوامل تاثیر گذار روی قیمت این محصول به شمار می روند:

  • کیفیت محصول: مهمترین عاملی که روی قیمت این محصول تاثیر می گذارد، کیفیت آن است. انواع درجه یک چراغ های خورشیدی از قیمت های بالاتری برخوردار هستند.
  • برند و شرکت تولید کننده ی محصول: برخی از شرکت های تولید کننده ی چراغ های معابر خورشیدی به علت کیفیت بالای محصول خود و آوازه ی زیادی که در بازار دارند، از قیمت بیشتری نسبت به سایر برند ها برخوردار هستند.

اینها برخی از عوامل تاثیر گذار روی قیمت چراغ های معابر خورشیدی هستند که لازم است قبل از خرید از آنها اطلاع داشته باشید.

مراکز خرید چراغ معابر خورشیدی مکانی است که می توانید چراغ معابر درجه یک مورد نظر خود را با قیمتی مناسب تهیه کنید.این مراکز خرید مکان هایی هستند که می توانید این محصول را به صورت عمده یا تک بخرید با قیمتی مناسب تهیه کنید.

جهت خرید و فروش انواع سیستم های خورشیدی میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس معصومه خانی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09120583479
آدرس کانال: souracell@
پست الکترونیکی: sourasolarcell@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع چراغ خورشیدی در سال 2020

دنیای ما هر روز بیشتر به سمت تکنولوژی و اتوماتیک شدن پیش می رود و این روند نیازمند تولید انرژی بیشتری است؛ یکی از انرژی های پرمصرف جهان امروز، انرژی الکتریکی یا

پاسخی بگذارید

باتری خورشیدی-باطری خورشیدی