گروه مهندسی سوراسل
خانه / پرژکتور خورشیدی / خرید پرژکتور خورشیدی مرغوب ساخت اراک

خرید پرژکتور خورشیدی مرغوب ساخت اراک

پرژکتور خورشیدی اراک در تاریکی بسیار کارآمد است. خرید پرژکتور خورشیدی اراک برای افرادی سودمند است از جمله: روستاییان که در شب مدام در حال حرکت و جا به جایی هستند و در روستای خود برقکشی ندارند، همچنین در باغ هایی که دسترسی به برق در آن منطقه ممکن نیست، می توان برای روشنایی محیط باغ از پرژکتور استفاده نمود و شهرداری ها با قرار دادن این پرژکتور در پارک ها می توانند در هزینه های برق صرفه جویی نمایند.

خرید پرژکتور خورشیدی مرغوب ساخت اراک

جنس بدنه پرژکتور خورشیدی

جنس بدنه پرژکتور خورشیدی جنس بدنه پرژکتور از آلومینیوم خالص است، استفاده از این بدنه برای پرژکتور دارای مزیت هایی است:

  • ضد رنگ بودن: روی آلومینیوم یک لایه ضد زنگ می مالند تا اگر روی آن آبی ریخته شد یا آن را داخل مکانی مرطوب قرار دادید، به هیچ عنوان زنگ نزند.
  • یک تکه بودن بدنه: بدنه پرژکتور به صورت یک تکه درست شده است به صورتی که داخل آن هیچ گونه درز و یا فضایی برای ورود نم و رطوبت وجود نداشته باشد، این ویژگی در فصل های بارانی خیلی کارآمد است. 
  • ثابت بودن رنگ: رنگ آلومینیوم با گذشت زمان از بین نمی رود و رنگ پریده نمی شود. به همین دلیل باعث زیبایی پرژکتور می شود.
  • براق بودن: اگر در تاریکی به دنبال این پرژکتور بگردید به راحتی می توانید آن را پیدا کنید، زیرا این پرژکتور بدنه ای براق دارد و در تاریکی نیز قابل رویت است. همچنین براق بودن پرژکتور باعث می شود نور در آن بازتاب داشته باشد و روشنایی دوچندان گردد. 

توزیع پرژکتور خورشیدی اراک به سایر استان ها

توزیع پرژکتور خورشیدی اراک به سایر استان ها پرژکتور خورشیدی اراک علاوه بر توزیع به استان مرکزی، به سایر استان ها به خصوص استان های بزرگ و پر جمعیت نیز توزیع می گردد. این پرژکتور ها توان های مختلفی دارند و هر فردی با توجه به نیاز خود می تواند بهترین توان را پیدا کرده و خریداری نماید، برای مثال برای مصارف هفته و یا ماهی یکبار نیازی به پرژکتور با توان بالا ندارید. متفاوت بودن کارایی، باعث گوناگونی در قیمت پرژکتور ها نیز شده است. طریقه نوردهی پرژکتور تا حد زیادی به زاویه تابش پرژکتور ها بستگی دارد، پس در هنگام خرید باید در مورد زاویه و شدت تابش تحقیق نمایید. 

توزیع پرژکتور خورشیدی هم به صورت عمده و هم به صورت تکی در اقصی نقاط ایران انجام می پذیرد. برای خرید این پرژکتور لازم نیست حتما به صورت حضوری اقدام نمایید، بلکه می توانید از طریق سایت ما انواع مختلف پرژکتور با نوردهی های متفاوت را مشاهده نموده و به صورت اینترنتی اقدام به ثبت سفارش نمایید. 

جهت خرید و فروش انواع سیستم های خورشیدی میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس معصومه خانی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09120583479
آدرس کانال: souracell@
پست الکترونیکی: sourasolarcell@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولیدکنندگان پرژکتور خورشیدی در یزد

پرژکتور خورشیدی یزد توسط تولیدکنندگان خبره طراحی می شود و این محصول در شهر های مختلف ایران دارای طرفداران ویژه می باشد. پروژکتور خورشیدی یک محصول تولید شده بر م

پاسخی بگذارید

باتری خورشیدی-باطری خورشیدی