گروه مهندسی سوراسل
خانه / چراغ پرژکتور خورشیدی / قیمت چراغ پروژکتور خورشیدی در فروشگاه معتبر

قیمت چراغ پروژکتور خورشیدی در فروشگاه معتبر

قیمت چراغ پروژکتور خورشیدی چقدر است؟ آیا در خصوص این نوع چراغ خورشیدی اطلاعاتی دارید؟ به نظر شما نحوه نصب پروژکتور های خورشیدی چگونه می باشد؟ آیا میدانید مهمترین کاربرد این چراغ ها چیست؟

قیمت چراغ پروژکتور خورشیدی در فروشگاه معتبر

نحوه نصب چراغ پروژکتور های خورشیدی

نحوه نصب چراغ پروژکتور های خورشیدی چراغ پروژکتور خورشیدی که به آن چراغ سولار نیز می گفته می شود گونه ای از محصول بوده که بدون نیاز به برق و کابل کشی، روشن شده و انرژی مورد نیاز خود را از خورشید تامین می کند.

به طور کلی لازم است بدانید این پروژکتور ها دارای پنل خورشیدی جدا و دارای کابل مخصوص ضد آب هستند، با این حال یکی از مهم‌ ترین قابلیت‌ های این چراغ ها، امکان نصب آن در فضای باز و مقابل نور خورشید می باشد.
از طرفی این چراغ ها را می‌ توان در محوطه های مسقف که نور آفتاب نمی‌ تابد همچون داخل سالن ها، فضا های داخلی ساختمان ها، کارگاه ها و پارکینگ ها نیز استفاده کرد و پنل جداگانه آن را در فضای باز قرار داد تا نور خورشید را ذخیره کند.

این پروژکتور ها به هنگام غروب خورشید به صورت اتوماتیک روشن شده و با روشن شدن هوا به صورت اتوماتیک خاموش می شود.
با این حال پس از اینکه اقدام به خرید پروژکتور خورشیدی کردید در خصوص طریقه نصب چراغ پروژکتور باید بدانید ابتدا لازم است مکان مناسب را انتخاب کرده و پنل خورشیدی آن را کاملاً در معرض نور خورشید قرار دهید.
پس از آن باید پروژکتور را در مکان مورد نظر قرار داده و کابل قرار گرفته در پشت پنل خورشیدی را به درستی به پروژکتور متصل کنید. بعد از این پروژکتور متصل بوده و می توانید از آن استفاده نمایید.

در اینجا باید بدانید مهمترین موارد استفاده از این چراغ ها در محوطه حیاط ها، باغ ها، مجتمع‌ ها، محوطه کارخانجات ،انبارها، سوله ها، تابلو های تبلیغاتی، سردر شرکت ها، ساختمان ها و ادارات و بالای طلا فروشی‌ ها، پاساژ ها و مغازه‌ ها و … می باشد.

قیمت خرید انواع چراغ پروژکتور خورشیدی باکیفیت

قیمت خرید انواع چراغ پروژکتور خورشیدی باکیفیت با وجود این که در حال حاضر شرکت‌ های متعددی اقدام به تولید انواع چراغ پروژکتور خورشیدی نموده اند طبیعتاً هنگامی که شما اقدام به خرید چراغ پروژکتور خورشیدی باکیفیت نمایید، باید هزینه های بیشتر از انواع معمولی آن بپردازید.
طبیعت اهر چه این نوع پروژکتور قابلیت های بیشتری داشته باشد، از کیفیت بالاتری برخوردار بوده و در نتیجه قیمت بیشتری خواهد داشت. مثلاً یکی از مهمترین ویژگی های بهترین چراغ های خورشیدی عمر طولانی باتری بوده و از طرفی امکان نصب آن در قاب ها و توان های مختلف وجود دارد.

جهت خرید و فروش انواع سیستم های خورشیدی میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس معصومه خانی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09120583479
آدرس کانال: souracell@
پست الکترونیکی: sourasolarcell@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید چراغ پرژکتور خورشیدی با قیمت ارزان

چراغ پرژکتور خورشیدی به دلیل قیمت ارزان، نور دهى بالا و نصب آسان بیشترین حجم خرید و فروش را در بازار به خود اختصاص داده است. این محصول بدون نياز به كابل كشى و ت

پاسخی بگذارید

باتری خورشیدی-باطری خورشیدی