گروه مهندسی سوراسل
خانه / پنل خورشیدی / فروش پنل خورشیدی قابل حمل برای صادرات

فروش پنل خورشیدی قابل حمل برای صادرات

پول خورشیدی قابل حمل که با نام پنل های عشایری هم شناخته می شود بهترین گزینه برای تهیه انرژی به شمار می رود. فروش پنل خورشیدی قابل حمل طی،سال های اخیر رونق و رواج زیادی پیدا کرده است، بالا بودن کیفیت، مناسب بودن قیمت و کارایی فوق العاده این محصول باعث شده تا نه‌ تنها در بازار های داخلی بلکه در بازار های خارجی هم طرفداران زیادی را پیدا کند. صادرات این پلن ها باعث می شود تا در کنار ارز آوری و ایجاد اشتغال برای جوانان اقتصاد کشور هم رونق زیادی پیدا کند و دچار تحولات شود. با صادرات این محصول می توان آن را جهانی و معروف کرد. 

فروش پنل خورشیدی قابل حمل برای صادرات

جابه جایی راحت پنل های خورشیدی

جابه جایی راحت پنل های خورشیدی از مزیت ها و ویژگی های منحصر به فرد پنل های خورشیدی می توان به جابه جایی آسان آنها اشاره کرد. حمل راحت، وزن سبک، کیفیت بالا، نور دهی عالی و قیمت مناسب از مزیت های مهم آن می باشد که باعث محبوبیت آن در میان مصرف کنندگان گشته است. برای جابه جایی پنل خورشیدی فقط کافی است که نصب و جمع کردم آن را بدانید. 

برای جابه جایی این محصول نیازی به ابزار های مختلف نمی باشد و مصرف کننده می تواند به راحتی جای آن را تغییر بدهد. مثلا عشایر ها زمان های زیادی مکان خود را تغییر می دهند و برای این که در استفاده از پنل ها دچار مشکل نشوند و در هر زمان نور و برق داشته باشند از نمونه های قابل حمل استفاده می کنند که کارایی بسیار فوق العاده ای دارند. جابه جایی آسان این محصول باعث شده تا عشایران از آن استقبال زیادی به عمل بیاورند. 

نمایندگی پخش انواع پنل های خورشیدی

نمایندگی پخش انواع پنل های خورشیدی پخش این پنل های خورشیدی به صورت عمده و جزئی انجام می شود، البته گاه این پخش ها طبق سفارش و درخواست مشتریان صورت می گیرد تا مطابق با نیاز آنها باشد. این نمایندگی با پخش بهترین و با کیفیت ترین پنل ها توانسته است هم اعتماد مشتریان را به دست بیاورد و هم در کنار آن اعتبار خود را افزایش بدهد. 

با پخش این محصول دسترسی مصرف کنندگان در مناطق مختلف حتی نقاط دور افتاده آسان تر می شود و آنها می توانند پنل های مورد نیاز خود را با قیمت هایی باور نکردنی تهیه نمایند. این نمایندگی پخش انواع پنل را به صورت عمده و با تناژ بالا در بازار های داخلی و خارجی انجام می دهد تا بتواند برترین برند را شهرت بدهد و در دنیا معروف کند که نتیجه آن بالا رفتن اعتبار خود می باشد و افزایش حجم تولیدات.

جهت خرید و فروش انواع سیستم های خورشیدی میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس معصومه خانی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09120583479
آدرس کانال: souracell@
پست الکترونیکی: sourasolarcell@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولیدکنندگان پنل خورشیدی قابل حمل ایرانی

پنل خورشیدی قابل حمل ایرانی در بین مردم و سراسر جهان بسیار پر طرفدار شده است. تولیدکنندگان با خوش ذوقی تمام به طراحی انواع صفحات و پنل ها، سلول های خورشیدی می پ

پاسخی بگذارید

باتری خورشیدی-باطری خورشیدی