گروه مهندسی سوراسل
خانه / پکیج خورشیدی / عرضه کننده پکیج خورشیدی عشایری 20 وات

عرضه کننده پکیج خورشیدی عشایری 20 وات

پکیج خورشیدی یک حرکت و انتخاب هوشمندانه است که انرژی نورانی خورشیدی را به انرژی الکتریکی تبدیل می کند؛ پکیج خورشیدی پایه و اساس هر پروژه موفق خورشیدی است که اثبات شده و در آب و هوا و محیط های متنوع که خورشید باشد استفاده می شود.

پکیج خورشیدی عشایری 20 وات در توان های مختلف جهت استفاده در مصارف مختلف تولید و عرضه می شود که مصارف زیادی برای کاربرد های مختلف دارد.

مولد برق خورشیدی عشایری در مناطقی که برق وجود ندارد و فقط احتیاج به روشنایی دارند، بهترین گزینه است بر روی این پکیج یک پنل خورشیدی وجود دارد که مقابل خورشید قرار داده می شود و برق تولید می کند.

عرضه کننده پکیج خورشیدی عشایری 20 وات

کارکرد پکیج خورشیدی عشایری 20 وات

کارکرد پکیج خورشیدی عشایری 20 وات   کارکرد پکیج خورشیدی به این صورت است که برق جریان مستقیم یا DC تولید می کند، خورشید یک راکتور هسته ای طبیعی است که بسته های کوچک انرژی به نام فوتون را آزاد می کند وقتی فوتون ها به یک سلول خورشیدی برخورد می کند الکترون ها را از اتم هایشان جدا می کند.

 اگر کنداکتورها به مثبت و منفی سلول وصل شوند یک مدار الکتریکی را به وجود می آورند که وقتی الکترون ها در یک مدار شناور می شوند الکتریسیته تولید می شود و چند سلول خورشیدی یک پنل خورشیدی را تشکیل می دهد.

پنل های خورشیدی بسیار پر کاربرد هستند به ویژه برای عشایر که به دنبال روشنایی و شارژ موبایل و ارزان ترین مدل پنل خورشیدی هستند؛ پکیج خورشیدی ۲۰ وات دارای ۶ عدد لامپ ال ای دی و شارژر ‌و رادیو ام پی تری هستند.

فروشگاه فروش انواع پکیج خورشیدی عشایری

فروشگاه فروش انواع پکیج خورشیدی عشایری با توجه به افزایش تکنولوژی، استفاده از پکیج خورشیدی روز به روز در حال افزایش است و با استقبال فراوانی در مقابل مشتریان و فعالان سیستم های خورشیدی قرار گرفته است.

پکیج خورشیدی وسیله ای است که بدون نیاز به آب و تنها از طریق نور خورشید برق و روشنایی را تامین می کند لذا استفاده از آن مقرون به صرفه می باشد که با توجه به نوع ( مونو یا پلی) و همچنین برند آن ها قیمت های مختلفی را دارا می باشند.

این پکیج ها قیمت پایین و کیفیت بالا دارند واز سلول های خورشیدی اصل ساخته شده اند؛ در کشور ما نسبت به سال های قبل استفاده از پکیج خورشیدی بیشتر مد نظر قرار گرفته شده است که در مناطق مسکونی یک روش عالی برای تولید برق خورشیدی می باشد لازم به ذکر است که این محصول برای تولید نیروی گرمایی نیز استفاده می شود؛ مثل: راه اندازی یک آبگرمکن خورشیدی.

فروش انواع پکیج در فروشگاه های مختلف با بهترین برند روز دنیا عرضه می شود و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

جهت خرید و فروش انواع سیستم های خورشیدی میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس معصومه خانی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09120583479
آدرس کانال: souracell@
پست الکترونیکی: sourasolarcell@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی پخش انواع پکیج خورشیدی سیار ارزان

پکیج خورشیدی یک سیستم قابل حمل است. این پکیج مستقل از شبکه برق می باشد. این نوع از کالا برای آن دسته از افرادی که به برق دسترسی ندارند بسیار کاربردی است.این پکی

پاسخی بگذارید

باتری خورشیدی-باطری خورشیدی