گروه مهندسی سوراسل
خانه / چراغ خورشیدی / شرکت های فروش انواع چراغ دیوارکوب خورشیدی

شرکت های فروش انواع چراغ دیوارکوب خورشیدی

نور و روشنایی مهمترین چیزی است که انسان در تاریکی شب به آن نیاز دارد. برای اینکه بتواند به این خواسته خود جامع عمل بپوشاند از تجهیزاتی مدرن و پیشرفته چون انواع چراغ دیوارکوب خورشیدی استفاده می کند. این لوازم روشنایی زیادی دارند و با نصب شدن به دیوار فضای کمی را اشغال می کنند. دارای سایزها و مدل های مختلفی هستند که هر کدام کارایی مختص به خود را دارند. این مدل ها بیشتر در حیاط و پارک و محیط های باز استفاده می شود و درون خود پنل خورشیدی دارند تا انرژی مورد نیاز برای روشن ماندن را تامین کند. 

شرکت های فروش انواع چراغ دیوارکوب خورشیدی

طریقه نصب چراغ دیوارکوب خورشیدی

طریقه نصب چراغ دیوارکوب خورشیدی نصب چراغ دیوارکوب بسیار آسان بوده و به کمک پیچ به دیوار متصل می شود. اجزای کمی درون خود دارد به همین دلیل سبک است. بیشتر آنها ضد آب هستند و استفاده از آنها در محیطهای باز خطری ندارد. باتری که درون دستگاه تعبیه شده به راحتی انرژی خورشید را ذخیره می کند تا در طول شب روشنایی زیادی داشته باشد. 

برخی از آنها تنها در بالای خود فضایی برای پیچ کردن به دیوار دارند و برخی دیگر در دو طرف که این امر بستگی به سایز و مدل محصول دارد. هر چه وزن سنگین تر باشد باید نصب آن با ایمنی و اطمینان بالاتری انجام شود. 

بعضی مدل ها در انتهای خود دارای فضایی برای نصب شدن به سقف و دیوار دارند. چون با انرژی خورشیدی کار می کند سیم های اضافی ندارند و شما می توانید آن را در هر جایی قرار دهید. 

ارزان ترین قیمت چراغ دیوارکوب خورشیدی

ارزان ترین قیمت چراغ دیوارکوب خورشیدی تولیدی ارزان ترین قیمت چراغ را در فرآیند تولید مشخص کرده و بر روی بسته بندی محصول درج می کند. این نرخ بر اساس مدل و سایز و کیفیت تعیین می شود. هر چه سطح کیفی و مواد اولیه آن بهتر باشد مسلما کارایی و دوام بیشتری هم خواهد داشت و ارزش بالاتری را هم به خود اختصاص می دهد. 

نحوه و میزان فروش از دیگر عواملی است که در قیمت گذاری نقش اساسی دارند. اگر فروش به صورت عمده و در تعداد بالا انجام شود نرخ مناسب تری دارد. فروش اینترنتی نیز از دیگر روش هایی است که باعث صرفه جویی بیشتر در زمان و هزینه ها می شود. 

کیفیت بالا و قیمت ارزان رقابت را برای خرید تشدید می کند. افراد می تواند با خرید به صورت مستقیم و بدون واسطه و با حذف دلالان و سودجویان از بازار در هزینه های خود صرفه جویی کنند چون قیمت محصول بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. 

جهت خرید و فروش انواع سیستم های خورشیدی میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس معصومه خانی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09120583479
آدرس کانال: souracell@
پست الکترونیکی: sourasolarcell@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع چراغ خورشیدی در سال 2020

دنیای ما هر روز بیشتر به سمت تکنولوژی و اتوماتیک شدن پیش می رود و این روند نیازمند تولید انرژی بیشتری است؛ یکی از انرژی های پرمصرف جهان امروز، انرژی الکتریکی یا

پاسخی بگذارید

باتری خورشیدی-باطری خورشیدی