گروه مهندسی سوراسل
خانه / سیستم خورشیدی / قیمت روز سیستم خورشیدی سیار در بازار

قیمت روز سیستم خورشیدی سیار در بازار

قیمت سیستم خورشیدی سیار با دارا بودن ویژگی های بی نظیر و کاملا کیفی بسیار مناسب می باشد. این محصولات بی نظیر از انرژی خورشید استفاده کرده و بسیار به صرفه می باشند و در انواع کاربرد ها از جمله چراغ های خیابانی، چراغ های باغچه، باغ،چراغ های سیار عشایری و غیره کاربردهای حیاتی و حائز اهمیتی دارند. قیمت روز سیستم خورشیدی سیار در بازار توسط بازرگانی فروش این محصولات با در نظر گرفتن پارامتر های متعددی تعیین شده و به تمامی مراکز فروش این نرخ ثابت ارسال می گردد.

قیمت روز سیستم خورشیدی سیار در بازار

عدم نیاز به آب هنگام استفاده از سیستم خورشیدی

عدم نیاز به آب هنگام استفاده از سیستم خورشیدیسیستم های خورشیدی جهت تأمین انرژی فقط به نور خورشید احتیاج دارند و به دیگر عوامل انرژی مانند آب، گاز یا غیره وابسته نیستند.

این محصولات از چهار وسیله مهم تشکیل شده است که شامل؛ شارژ کنترل، اینورتر، باتری و پنل های خورشیدی می باشد. 

به عنوان مثال نمونه ای از این سولار سیستم خورشیدی را مثال میزنیم که شامل اجزا و موارد زیر میباشد:

  • دارای دو عدد باتری لید اسید دوازده ولتی و بیست و هشت آمپری
  • دارای تبدیل برق یا اینورتر صد و پنجاه واتی
  • جنس بدنه آلومینیومی
  • دارای وزن هشت کیلو گرم

این سیستم های خورشیدی در وات های متعددی تولید می شوند که هر کدام بر اساس وات و اندازه مصارف ویژه و کاربردی مختلفی دارند به عنوان مثال سیستم خورشید پانزده ولتی بسیار سبک و قابل حمل بوده و مناسب تمامی باغداران، کوهنوردان، کلبه های ییلاقی، ویلاهای جنگلی، جزایر، باغات واقع در کوه و غیره می باشد.

در این سیستم های خورشیدی نور خورشید که دارای بسته های انرژی به شکل و اسم فوتون می باشد و با برخورد این فوتون ها به سطح سیستم خورشیدی انرژی الکتریکی تولید می گردد.

ذخیره نور خورشید جهت انجام نور رسانی در تاریکی توسط باتری های تعبیه شده در سیستم های خورشیدی صورت می گیرد.جنس به کار رفته در این باتری ها از مرغوب ترین نوع مواد اولیه بوده و قابلیت نگه داری نور خورشید را به طور کامل حفظ کرده است.

قیمت فروش انواع سیستم های خورشیدی سیار

قیمت فروش انواع سیستم های خورشیدی سیار قیمت فروش انواع سیستم های خورشیدی سیار به واسطه مدیریت بازرگانی فروش این محصولات با در نظر گرفتن تمامی پارامتر های کیفی نرخ بندی شده و این قیمت ثابت به تمامی نمایندگی های فروش وابسته به برند محصول ارسال می گردد.

انواع سیستم خورشیدی سیار همان طور که گفته شد برای سایر مکان های عشایری، کوهنوردی، کشاورزی، دامداران، کار در معادن، امداد گران، کارکنان هلال احمر و بسیاری دیگر استفاده می گردد.

استفاده از سیستم خورشیدی از مزایای بسیار فراوان و نیز حیاتی برای مصرف کنندگان دارا می باشد و علاوه بر سبک و قابل حمل بودن، چراغ راهنمای بسیار عالی برای فرد بوده و از مصرف انرژی طبیعی خورشید بدون صرف هیچ هزینه ای برخوردار می باشد.

جهت خرید و فروش انواع سیستم های خورشیدی میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس معصومه خانی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09120583479
آدرس کانال: souracell@
پست الکترونیکی: sourasolarcell@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه انواع سیستم خورشیدی قابل حمل با نازل ترین قیمت ها

قیمت سیستم خورشیدی قابل حمل یا پرتابل بستگی به تجهیزات به کار رفته در آن مانند نوع باتری و توان مصرفی آن دارد. سیستم های خورشیدی دسته ای از وسایل تامین کننده بر

پاسخی بگذارید

باتری خورشیدی-باطری خورشیدی