گروه مهندسی سوراسل
خانه / نیروگاه خورشیدی / احداث نیروگاه خورشیدی با ظرفیت های مختلف در مشهد

احداث نیروگاه خورشیدی با ظرفیت های مختلف در مشهد

بهرمندی از نیروگاه خورشیدی در سراسر دنیا در طی سالیان اخیر، بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. به طوری که بیشترین ظرفیت نصب شده منابع تولید و انرژی الکتریکی از سال 2017 به بعد توسط نیروگاه های خورشیدی تامین شده است. علی رغم مزایای بی شمار این تکنولوژی نظیر تولید انرژی پاک، بهره برداری ساده و نگهداری تعمیرات بسیار ناچیز، هزینه احداث نیروگاه خورشیدی در مشهد به عنوان یکی از چالش های اصلی نیروگاه های خورشیدی است.

احداث نیروگاه خورشیدی با ظرفیت های مختلف در مشهد

خرید تضمینی برق خورشیدی فتوولتائیک

خرید تضمینی برق خورشیدی فتوولتائیکفتوولتائیک یا به اختصار PV، یکی از انواع سامانه های تولید برق از انرژی خورشیدی می باشد.

در این روش با بکارگیری سلول های خورشیدی، تولید مستقیم الکتریسیته از تابش خورشید امکان پذیر می شود.

سلول های خورشیدی از نوع نیمه رسانا می باشند که از سیلیسیوم یعنی دومین عنصر فراوان پوسته زمین ساخته می شوند.

وقتی نور خورشید به یک سلول فتوولتاییک می تابد، بین دو الکترود منفی و مثبت اختلاف پتانسیل بروز کرده و این امر موجب جاری شدن جریان بین آن ها می گردد.

امروز مردم می توانند از نمایندگی های فروش، یک خرید تضمینی برق خورشیدی فتوولتاییک داشته باشند، و اکثر پیمانکار نیروگاه خورشیدی از فتوولتاییک استفاده می کنند، چون جزء انرژی های تجدید پذیر می باشد. 

شرکت طراحی و اجرای نیروگاه خورشیدی در مشهد و سراسر کشور

شرکت طراحی و اجرای نیروگاه خورشیدی در مشهد و سراسر کشورشرکت طراحی و اجرای نیروگاه خورشیدی در مشهد و سراسر کشور با ارائه خدمات به مشتریان عزیز مشغول به فعالیت می باشند.

از صفر تا صد احداث نیروگاه برق خروشیدی در کشور توسط این شرکت طراحی و به مرحله اجرا در می آید.

یکی از اهداف این شرکت تکریم و رضایت همه جانبه مشتری است، که با ارائه خدمات مطلوب توانسته به این هدف مهم دست پیدا کند و روز به روز به متقاضیان نیروگاه برق خورشیدی افزوده شود.

هزینه ساخت نیروگاه برق خورشیدی خانگی

هزینه ساخت نیروگاه برق خورشیدی خانگیبرای احداث یک نیروگاه خورشیدی خانگی در مشهد تجهیزاتی مانند؛ پنل خورشیدی مشهد، پایه ها، مبدل، تجهیزات شبکه ای و کنتور دو طرفه مورد نیاز است.

این تجهیزات ممکن است تولید داخل بوده یا از کشور های دیگر وارد شود، که هزینه ساخت نیروگاه برق خورشیدی خانگی بستگی به نوسانات ارزی دارد ک ممکن است هزینه های متغیری داشته باشند.

برای محاسبه درآمد حاصل از نیروگاه خورشیدی خانگی باید به محل نصب و جغرافیایی این محل توجه کرد. زیرا متوسط تابش نور بر روی پنل ها بر میزان  انرژی تولید شده آن تاثیر گذار خواهد بود.

مزایای ساخت نیروگاه خورشیدی متصل به شبکه

مزایای ساخت نیروگاه خورشیدی متصل به شبکهنیروگاه خورشیدی متصل به شبکه به صورت مستقیم به برق سراسری کشور وصل می باشد و علاوه بر تامین برق مورد نیاز باعث درآمد زایی برای افراد می شود.

از مزایای ساخت نیروگاه خورشیدی متصل به شبکه می توان به فروش برق مازاد تولید به وزارت نیرو اشاره کرد.

جهت خرید و فروش انواع سیستم های خورشیدی میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس معصومه خانی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09120583479
آدرس کانال: souracell@
پست الکترونیکی: sourasolarcell@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نیروگاه خورشیدی متصل به شبکه و استفاده از پنل های نسل جدید در مشهد

نیروگاه خورشیدی، مانند یک سیستمی عمل می کند که برق تولید شده را از طریق دستگاه هایی مثل اینورتر و کنتورها به برق سراسری تزریق می کند. نیروگاه خورشیدی متصل به شب

پاسخی بگذارید

باتری خورشیدی-باطری خورشیدی