گروه مهندسی سوراسل
خانه / نیروگاه خورشیدی / احداث نیروگاه خورشیدی کوچک برای مصارف مسکونی در مشهد

احداث نیروگاه خورشیدی کوچک برای مصارف مسکونی در مشهد

احداث نیروگاه خورشیدی کوچک در مشهد برای مصارف مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد. برای احداث این نیروگاه های خورشیدی نیاز به برنامه ریزی و سرمایه گذاری های هنگفتی است. هزینه نیروگاه خورشیدی تاسیس شده در شهرهای مختلف کشور توسط دولت و برخی از مالیت های دریافت شده توسط آن پرداخت می گردد. 

احداث نیروگاه خورشیدی کوچک برای مصارف مسکونی در مشهد

انواع نیروگاه خورشیدی در ایران

انواع نیروگاه خورشیدی در ایراننیروگاه های خورشیدی، مکان هایی هستند که انرژی خورشید موجود در طبیعت را جذب می کنند و آن را به برق شهری مورد نیاز تبدیل می نمایند. این نیروگاه ها انواع مختلفی دارند که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1.  نیروگاه های سهموی خطی
  2.  نیروگاه های دریافت کننده مرکزی
  3.  نیروگاه های بشقابک سهموی
  4.  نیروگاه های دودکش خورشیدی
  5.  نیروگاه های کلکتورهای فرنل 

نیروگاه خورشیدی کوچک با توان تولید برق بالا

نیروگاه خورشیدی کوچک با توان تولید برق بالانیروگاه های خورشیدی هر یک توان تولید برق متفاوتی دارند و برحسب اندازه خود، در مقیاس های متعددی برق تولید می کنند. اغلب افراد تصور می کنند نیروگاه های کوچک توان کمتری برای تولید برق دارند، در حالی که این طور نیست.

در ایران نیروگاه های زیادی وجود دارد که از لحاظ اندازه بسیار کوچک هستند اما توان تولید برق بسیار بالایی دارند. این مراکز برق مورد نیاز یک شهر و یک منطقه را به خوبی تامین می کنند. 

عرضه تجهیزات مورد نیاز برق خورشیدی

عرضه تجهیزات مورد نیاز برق خورشیدیبرای تولید برق خورشیدی به تجهیزات مختلفی مورد نیاز است که این لوازم به روش های مختلفی به بازار عرضه می گردد. اغلب این تجهیزات به صورت عمده در اختیار مراکز فروش قرار می گیرد. عرضه عمده این محصول موجب می شود تا خریداران بتوانند آن را با هزینه تمام شده کمتری تهیه کنند.

قیمت این تجهیزات به صورت عمده و کلی بسیار کمتری از قیمت خرده فروشی آن می باشد. 

مرکز تولیدی تابلو برق نیروگاه خورشیدی کوچک

مرکز تولیدی تابلو برق نیروگاه خورشیدی کوچکیکی از لوازم مختلفی که با استفاده از برق کار می کند، تابلو برق نیروگاه خورشیدی کوچک می باشد. این محصولات در ایران توسط مراکز مختلفی تولید می شوند. در این مراکز علاوه بر این محصولات انواع پنل های خورشیدی نیز ساخته می شوند.

در خطوط تولید این مجموعه ها از پیشرفته ترین امکانات استفاده می گردد و پس از تایید کنترل کیفی نهایی به بازار توزیع می شود. 

هزینه احداث نیروگاه خورشیدی کوچک و خانگی در مشهد

هزینه احداث نیروگاه خورشیدی کوچک و خانگی در مشهدبرای ساخت نیروگاه برق هزینه های مختلفی وجود دارد که از جمله آن ها می توان سرمایه اولیه و هزینه دستمزد اشاره کرد. هزینه احداث نیروگاه خورشیدی کوچک و خانگی در مشهد و دیگر شهرها باید از قبل برآورد شود و سرمایه مورد نیاز تامین گردد.

برآورد هزینه های احتمالی و زیان های پیش بینی نشده به روند ساخت این مراکز کمک زیادی می کند.

جهت خرید و فروش انواع سیستم های خورشیدی میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس معصومه خانی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09120583479
آدرس کانال: souracell@
پست الکترونیکی: sourasolarcell@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نیروگاه خورشیدی 1 مگاوات احداث شده با قطعات درجه یک در مشهد

نیروگاه خورشیدی 1 مگاوات در مشهد می تواند یکی از بهترین نیروگاه های خورشیدی در شرق و شمال شرق کشور باشد. احداث نیروگاه خورشیدی در ایران در حال حاضر یکی از مطمئن

پاسخی بگذارید

باتری خورشیدی-باطری خورشیدی