گروه مهندسی سوراسل
خانه / نیروگاه خورشیدی شخصی / پخش انواع نیروگاه خورشیدی شخصی
نیروگاه خورشیدی شخصی

پخش انواع نیروگاه خورشیدی شخصی

با راه اندازی نیروگاه خورشیدی شخصی برای خود خورشید هرگز در خانه شما غروب نخواهد کرد. تیم مجرب ما با بهره¬گیری از مدرن¬ترین تکنولوژی های روز، پخش انواع نیروگاه¬های خورشیدی شخصی را به عهده دارد. با استفاده از انرژی خورشیدی نه تنها در قبال سلامت زمین و محیط زیست مسئولیت وجدانی خود را انجام دهیم، بلکه با فروش مازاد برق نیروگاه خود به شرکت توزیع برق منبع درآمدی مطمئن برای خود ایجاد کنیم.

نیروگاه خورشیدی شخصی

مزایای نیروگاه خورشیدی شخصی

نیروگاه خورشیدی شخصی وابستگی ما به شرکت¬های تولید، انتقال و توزیع برق را از بین می¬برد و ما را با منبع بی¬پایانی از انرژی مواجه می¬کند.

نیروگاه خورشیدی شخصی

نیروگاه خورشیدی شخصی دارای مزایای بسیاری است، از جمله:

  •  کاهش، صفر شدن قبض برق و حتی کسب درآمد از نیروگاه خورشیدی شخصی: با نصب نیروگاه شخصی نه تنها به کاهش یا صفر شدن قبض برق خود کمک کنید، بلکه حتی در صورت کم مصرف بودن در حوزه انرژی، برای خود یک راه درآمد مطمئن با فروش برق اضافی به شرکت توزیع برق ایجاد کنید.
  • نداشتن آلودگی، دوستدار محیط زیست: آلودگی محیط زیستی تهدیدی برای نسل آینده است و مسائل محیط زیست شوخی بردار نیستند.
  • فاقد آلودگی صوتی: نیروگاه خورشیدی شخصی، سیستمی بی-صدا است و این امتیاز باعث می¬شود که در هر خانه ای قابلیت نصب را داشته باشد.
  • فناوری در حال توسعه سریع: انرژی خورشیدی فناوری با توسعه بسیار پرشتاب است و با فناوری نانو و پیشرفت الکترونیک قدرت و اینورترها، روز به روز بر بازده آن اضافه می¬شود.
  • هزینه تعمیر و نگه¬داری پایین: نیروگاه خورشیدی دارای بخش های متحرک نیستند و این حقیقت باعث استهلاک به شدت پایین و ارائه ضمانت¬نامه¬های بیست تا سی ساله توسط شرکت¬های تأمین¬کننده نیروگاه شده است.
  •  چندمنظوره بودن: انرژی خورشیدی به خصوص در ابعاد نیروگاه¬های شخصی را می توان برای مقاصد گوناگونی مثل گرمایشی، جوشکاری، خوراک¬پزی، تصفیه آب و … بدون ترس از هزینه برق مورد استفاده قرار داد.
  • منبع پایدار و تجدیدپذیر: انرژی نیروگاه خورشیدی شخصی، منبعی پایدار و تجدید¬پذیر است و مانند سوخت¬های فسیلی که به منابع محدود سوخت فسیلی یا برق¬آبی سدها که به شرایط آب و هوایی و خشکسالی یا ترسالی وابسته هستند، نیست و به منبع بسیار با اطمینانتری مثل خورشید بستگی دارد.

نیروگاه خورشیدی شخصی

نیروگاه خورشیدی شخصی با مناسب ترین قیمت

اگر قصد خرید نیروگاه خورشیدی شخصی با مناسب¬ترین قیمت و باکیفیت¬ترین برندها را دارید، با تیم مجرب ما تماس بگیرید.
شرکت ما با نصب نیروگاه خورشیدی شخصی اختصاصی برای شما، امنیت انرژی را تا سی سال آینده برای شما و خانواده¬تان تضمین می-کند.

جهت خرید و فروش انواع سیستم های خورشیدی میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس معصومه خانی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09120583479
آدرس کانال: souracell@
پست الکترونیکی: sourasolarcell@gmail.com
باتری خورشیدی-باطری خورشیدی